KÚPIŤ TERAZ S RÝCHLYMI DOPRAVAMI A BEZPLATNÝMI VRÁTENIAM
Slovakia
www.topankyecco.com
 

Námorná doprava & Vracia

Pravidlá vrátenia
Pred zadaním objednávky si pozorne prečítajte tieto pravidlá. Pretože je to rovnaká dohoda s vami a v našom obchode, dúfame, že v našom obchode budete mať dobré skúsenosti. Teraz si pozrite nižšie uvedené zásady:
Na všetky výrobky poskytujeme záruku vrátenia a výmeny 7 dní. Ak by ste chceli vrátiť alebo vymeniť položku, kontaktujte nás vopred a požiadajte o ďalšie pokyny. Je nám ľúto, že náklady na dopravu sa nevracajú.
Pre návraty
Ak chcete vrátiť svoje položky, oznámte nám prosím najskôr dôvod a číslo objednávky pre vrátenie do 7 dní od prijatia. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Všetky položky musia byť zaslané späť s kompletným pôvodným balíkom. Všetky balíky by sa mali odosielať sledovateľnou metódou. Nie sme zodpovední za balíčky stratené počas prepravy. Prosím, venujte pozornosť tomu, že pôvodné prepravné nie je možné vrátiť. Pred zadaním objednávky nás prosím kontaktujte so všetkými otázkami a problémami.
Pre burzy
Zásielky musia byť vrátené do 7 dní od dodania a zákazník je zodpovedný za všetky prepravné poplatky spôsobené celým procesom výmeny. Všetky položky sa môžu vymieňať iba za rovnakú cenu. Upozorňujeme, že tieto náhrady vám vydáme až po prijatí vašich vrátení.
Zrušenie objednávky
Ak ste zadali objednávku a chceli by ste ju zrušiť neskôr, čo najskôr sa obráťte na zástupcu zákazníckeho servisu. Ak však bola vaša objednávka odoslaná, nebudeme mať možnosť ju zrušiť.
Pre vrátenie platby
Akonáhle dostaneme a skontrolujeme vrátené výrobky, vrátime vám ich. Ak máte nárok na vrátenie peňazí za nevratné položky, vrátime vám ich, keď nás budete kontaktovať v súvislosti s problémom s vaším produktom. Po vrátení platby môžete očakávať, že ju obdržíte do 15 až 25 pracovných dní, pretože spracovanie kreditných kariet a banky trvá nejaký čas.
Ak vaše záležitosti nespĺňajú zásady vrátenia tovaru, kontaktujte nás.

Domov Ochrana osobných údajov Ako nakupovať Kontaktujte nás Mapa stránok
Slovakia
Copyright © 2020 Ecco Obuv SK Eshop All Rights Reserved. Powered by www.topankyecco.com